Ero sivun ”Zabi siemenet” versioiden välillä
ChiliWikistä
Siirry navigaatioonSiirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 72: | Rivi 72: | ||
|- | |- | ||
| ''[[Pene de Diablo]]'' || [[Capsicum frutescens]] || 50> || ? | | ''[[Pene de Diablo]]'' || [[Capsicum frutescens]] || 50> || ? | ||
|- | |||
| [[Rocoto Red Peruvian]] || [[Capsicum pubescens]] || 100< || 3,5 | |||
|- | |- | ||
| [[Peruvian White Habanero]] || [[Capsicum chinense]] || 50> || 3 | | [[Peruvian White Habanero]] || [[Capsicum chinense]] || 50> || 3 | ||
Rivi 88: | Rivi 90: | ||
|- | |- | ||
| ''[[Red Chaco]]'' || [[Capsicum chacoënse]] || 2 || ? | | ''[[Red Chaco]]'' || [[Capsicum chacoënse]] || 2 || ? | ||
|- | |- | ||
| [[Red Savina]] || [[Capsicum chinense]] || 2 || ? | | [[Red Savina]] || [[Capsicum chinense]] || 2 || ? |