Ero sivun ”Zabi siemenet” versioiden välillä
ChiliWikistä
Siirry navigaatioonSiirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 10: | Rivi 10: | ||
|- | |- | ||
| [[Aji Cristal]] || [[Capsicum baccatum]] || 18 || ? | | [[Aji Cristal]] || [[Capsicum baccatum]] || 18 || ? | ||
|- | |||
| [[Aji Fantasy]] || [[Capsicum baccatum]] || 30< || 4 | |||
|- | |- | ||
| [[Aji Verde]] || [[Capsicum baccatum]] || 9 || ? | | [[Aji Verde]] || [[Capsicum baccatum]] || 9 || ? |