Ero sivun ”Poistetaan” versioiden välillä
ChiliWikistä
Siirry navigaatioonSiirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 140: | Rivi 140: | ||
|- | |- | ||
| [[Zadira]] || [[Capsicum annuum]] || vähän || | | [[Zadira]] || [[Capsicum annuum]] || vähän || | ||
|- | |||
| [[Grif 15020]] || [[Capsicum flexuosum]] || vähän || | |||
|- | |||
| [[PI 631154]] || [[Capsicum flexuosum]] || vähän/tulossa || | |||
|- | |||
| [[PI 639653]] || [[Capsicum chacoense]] || 25 || | |||
|- | |||
| [[PI 639652]] || [[Capsicum chacoense]] || 25 || | |||
|- | |||
| [[PI 639651]] || [[Capsicum chacoense]] || 25 || | |||
|- | |||
| [[PI 560944]] || [[Capsicum chacoense]] || 25 || | |||
|- | |||
| [[PI 273419]] || [[Capsicum chacoense]] || 25 || | |||
|- | |||
| [[PI 659106]] || [[Capsicum chacoense]] || 25 || | |||
|- | |||
| [[PI 260431]] || [[Capsicum chacoense]] || 25 (mahd. PMMoV virus) || | |||
|- | |||
| [[PI 260426]] || [[Capsicum chacoense]] || 25 (mahd. PMMoV virus) || | |||
|} | |} |