Ero sivun ”Zabi siemenet” versioiden välillä
ChiliWikistä
Siirry navigaatioonSiirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 72: | Rivi 72: | ||
|- | |- | ||
| ''[[Pene de Diablo]]'' || [[Capsicum frutescens]] || 50> || ? | | ''[[Pene de Diablo]]'' || [[Capsicum frutescens]] || 50> || ? | ||
|- | |- | ||
| [[Peruvian White Habanero]] || [[Capsicum chinense]] || 50> || 3 | | [[Peruvian White Habanero]] || [[Capsicum chinense]] || 50> || 3 | ||
Rivi 98: | Rivi 96: | ||
|- | |- | ||
| [[Rocoto Peru Puno Marki]] || [[Capsicum pubescens]] || 5 || ? | | [[Rocoto Peru Puno Marki]] || [[Capsicum pubescens]] || 5 || ? | ||
|- | |||
| [[Rocoto Red Peruvian]] || [[Capsicum pubescens]] || 100< || 3,5 | |||
|- | |- | ||
| [[Serrano]] || [[Capsicum annuum]] || 50< || 3,5 | | [[Serrano]] || [[Capsicum annuum]] || 50< || 3,5 |