Ero sivun ”Zabi siemenet” versioiden välillä
ChiliWikistä
Siirry navigaatioonSiirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 33: | Rivi 33: | ||
| ''[[CAP 499]]'' || [[Capsicum chacoënse]] || 2 || ? | | ''[[CAP 499]]'' || [[Capsicum chacoënse]] || 2 || ? | ||
|- | |- | ||
| ''[[Capsicum Lanceolatum]]'' || [[Capsicum lanceolatum]] || | | ''[[Capsicum Lanceolatum]]'' || [[Capsicum lanceolatum]] || 50< || ? | ||
|- | |||
| ''[[Capsicum rhomboideum]]'' || [[Capsicum rhomboideum]] || 10< || ? | |||
|- | |- | ||
| [[Caribbean Red Habanero]] || [[Capsicum chinense]] || 50> || 3 | | [[Caribbean Red Habanero]] || [[Capsicum chinense]] || 50> || 3 |